Reklama

Urząd się rozrasta

Opublikowano: pon, 26 wrz 2016 05:02
Autor:

Urząd się rozrasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni zgodzili się na zakup przez gminę lokalu po sklepie z materiałami budowlanymi. Wójt Eugeniusz Galek ma już plan na to, co znajdzie się w pozyskanych pomieszczeniach.

Lokal, w którym do tej pory znajdował się sklep, mieści się w budynku urzędu gminy. – Jest to lokal użytkowy, niezamieszkany, o powierzchni 86,60 mkw. – wyjaśnił Eugeniusz Galek i dodał: - Uchwałę o sprzedaniu tego obiektu podjęło Walne Zgromadzenie Gminnej Spółdzielni.

Kwota, którą gmina będzie musiała pokryć za wzbogacenie się o dodatkowe metry kwadratowe, to nieco ponad 107 tys. zł (102 100 zł – wartość lokalu i 5300 zł – wartość udziału w prawie wieczystego użytkowania). – Wydaje mi się, że jest to cena absolutnie korzystna – zaznaczył włodarz gminy.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.