Reklama

Umowa podpisana. Wykonawca zmodernizuje ulicę Krakowską w Kolbuszowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wkrótce rozpoczną się prace przy modernizacji ul. Krakowskiej.

Wczoraj (12 lipca) Marek Gil, zastępca burmistrza Kolbuszowej, podpisał umowę z wykonawcą wyłonionym w trybie postępowania przetargowego- Konsorcjum firm PBI Infrastruktura S.A. oraz PBI WMB Sp. z o.o.

Zakres zadania obejmuje modernizację odcinka o długości 717 metrów - od końca istniejącej nawierzchni asfaltowej na ul. Krakowskiej do skrzyżowania z drogą powiatową Nowa Wieś- Domatków. Na tej długości wykonana zostanie nawierzchnia asfaltowa, wzmocnione będą pobocza oraz wykonane zjazdy do posesji.

- Koszt całej inwestycji wyniesie ponad 178 tys. zł.  Prace mają potrwać do połowy września

- dodają przedstawiciele kolbuszowskiego urzędu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy