Reklama

Ulica Kolejowa w Kolbuszowej będzie całkowicie zamknięta. Jak długo potrwają utrudnienia? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przez kilka dni ulica Kolejowa w Kolbuszowej będzie całkowicie zamknięta. O planowanych utrudnieniach informuje kolbuszowski magistrat. Jak długo nie będzie można poruszać się po tej drodze?

Ku końcowi zbliżają się prace prowadzone od kilku miesięcy na ulicy Kolejowej w Kolbuszowej. Do wykonania został m.in. jeszcze chodni. Niebawem wylana zostanie ostatnia warstwa asfaltu.

W związku z tymi pracami nastąpi czasowe zamknięcie ruchu na ulicy Kolejowej. Kiedy? Jak informują kolbuszowscy urzędnicy, mieszkańcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami od piątku do soboty (9 - 10 września). 

- Prosimy o wyrozumiałość, za utrudnienia przepraszamy - kierują swoje słowa do mieszkańców pracownicy urzędu miejskiego. 

Remont ulicy Kolejowej trwa od marca tego roku. Na czas prowadzonych prac wykonano przejazd od ulicy Ruczki (do tej pory ulica Kolejowa była drogą ślepą). Cały czas toczą się dyskusje na temat tego, czy te ulice powinny zostać połączone. Głosy są różne. 

Mieszkańcy ul. Kolejowej nie chcieli zmian. Obstawali przy tym, aby nie łączono dwóch ulic. Chcą mieć spokój pod swoimi oknami. Jak mówili, na co dzień i tak męczą się z uciążliwościami spowodowanymi przez firmę z terminalem kontenerowym.

Jaką decyzję ostatecznie podjęto? Burmistrz Jan Zuba wyjaśnia, że obecnie należy zakończyć realizowaną inwestycję, a temat połączenia obu ulic nie jest "tematem na już". Zanim decyzja zostanie podjęta, najpierw muszą zostać przeprowadzone konsultacje społeczne. W przypadku zgody potrzebna będzie dokumentacja i pozwolenie na budowę łącznika ulicy Kolejowej z ulicą Ruczki. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy