Reklama

450 osób ewakuowanych z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. To ćwiczenia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

450 osób ewakuowanych z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. To ćwiczenia  - Zdjęcie główne

Próbną ewakuację przeprowadzili strażacy z PSP Kolbuszowa. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek (19 listopada) przed południem w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej została przeprowadzona próbna ewakuacja. Budynek musiało opuścić w sumie 450 osób, w tym uczniowie i pracownicy.

W piątkowe przedpołudnie w kolbuszowskim ZST zadzwoniły dzwonki alarmowe, a budynek musiało opuścić 450 osób. Jednak to nie kolejny alarm bombowy, a próbna ewakuacja. O ostatnim alarmie bombowym pisaliśmy tutaj: Alarm bombowy w kolbuszowskiej szkole. Na miejscu straż [ZDJĘCIA]

Grażyna Pełka, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej, uspokaja, że dzisiejszy alarm nie miał związku z alarmem bombowym, a były to zaplanowane ćwiczenia. Jak twierdzi, decyzję o ewakuacji szkoła podejmuje sama, natomiast musiała być ona przeprowadzona maksymalnie do 30 listopada.

- W tamtym roku była dość długo zdalna nauka. Przede wszystkim ważne jest, aby pierwsze i drugie klasy zapoznały się z wyjściami ewakuacyjnymi. Ewakuacja przebiegła bardzo sprawnie, bo w ciągu trzech minut wszystkie osoby opuściły budynek -

nadmienia dyrektor szkoły.

W tym roku była to pierwsza próbna ewakuacja ZST.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy