Reklama

Ukradł elektronarzędzia. Teraz stanie przed sądem

Opublikowano:
Autor:

Ukradł elektronarzędzia. Teraz stanie przed sądem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi. Mężczyzna ukradł narzędzia wartości około 2 tys. zł z niezamieszkałego budynku w Kolbuszowej.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca ukradł m.in. wiertarki, szlifierkę i inne narzędzia z niezamieszkałego domu w Kolbuszowej, gdzie mężczyzna wykonywał prace wykończeniowe. Wartość skradzionych przedmiotów pokrzywdzony wycenił na około 2 tys. zł.

Kolbuszowscy policjanci ustalili, że związek z tą kradzieżą może mieć 32-latek przebywający na terenie Kolbuszowej. W trakcie przeszukania wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania odnaleźli skradzione elektronarzędzia. Funkcjonariusze ustalili, że nie było to pierwsze przestępstwo mężczyzny. Teraz 32-latek odpowie przed sądem za kradzież w warunkach recydywy.

 

Więcej w Korso nr 40/04.10.2017

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE