Reklama

Uciekał przed policją

Opublikowano:
Autor:

Uciekał przed policją - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 36-letni kierowca motoroweru, który nie zatrzymał się w niedzielę do policyjnej kontroli. Mężczyzna porzucił swój pojazd i zaczął uciekać pieszo. Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 kwietnia. Kolbuszowscy policjanci z Referatu Ruchu Drogowego pracowali w Kosowach, na drodze wojewódzkiej relacji Kolbuszowa – Mielec. Funkcjonariusze podali motorowerzyście sygnał do zatrzymania. Mężczyzna jednak go zignorował i zaczął uciekać. Policjanci pojechali za nim. Motorowerzysta jednak porzucił swój pojazd na jednej z posesji i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu policjantom udało się go zatrzymać. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 36-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, miał 1,48 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów wymaganych do kontroli. Za popełnione przestępstwo pijany motorowerzysta nie uniknie odpowiedzialności przed sądem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE