Reklama

Tygodniowa kronika policyjna 33/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodniowa kronika policyjna 33/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej?

Wjechała na lewy pas
We wtorek (1 sierpnia) około godziny 10 doszło do kolizji w Kolbuszowej na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Słonecznej. Kierująca fordem skręcając w lewo, nie zachowała ostrożności i wjechała na część drogi przeznaczonej do ruchu w przeciwnym kierunku. W wyniku tego kobieta kierująca fordem uszkodziła iveco. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem.

Nie ustąpił 
Tego samego dnia (1 sierpnia) doszło do zdarzenia na ul. Piaskowej w Kolbuszowej. Kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla, poruszającemu się drogą z pierwszeństwem przejazdu. Doprowadził do zderzenia i uszkodzenia obydwu samochodów. Kierowcę audi ukarano mandatem.

Zasnął za kółkiem
W środę (2 sierpnia) około godziny 5.15 policja pracowała w Kolbuszowej Dolnej. Kierujący oplem obywatel Ukrainy prawdopodobnie zasnął za kierownicą i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w przepust drogowy i uszkodził swój pojazd. Sprawca z Ukrainy został ukarany przez policjantów mandatem.

Wyprzedzał skręcającego
W czwartek (3 sierpnia) około 8.40 kolizja miała miejsce w Cmolasie. Kierowca mitsubishi nie upewnił się co do możliwości  wyprzedzania i wjechał w kierującego daewoo lanosem, który w tym momencie skręcał w lewo. Na sprawcę kolizji policja nałożyła mandat karny.

Informacje przekazała asp. Jolanta Skubisz- Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Kolbuszowej.

Więcej w 33 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE