Turniej piłkarski o puchar wójta. Korona Majdan Królewski nie miała sobie równych [ZDJĘCIA - WYNIKI]

Opublikowano: Aktualizacja:

WIADOMOŚCI W niedzielę (10 lipca) w Majdanie Królewskim na stadionie sportowym "Korona" odbyły się rozgrywki piłkarskie o puchar wójta tamtejszej gminy. Pierwsze miejsce w zawodach zdobył miejscowy klub sportowy. Jak poszło pozostałym zespołom? Sprawdź wyniki.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Majdan Królewski 2022 - pod taką nazwą odbył się niedzielne rozgrywki piłkarskie w majdańskiej gminie. Sympatycy piłki nożnej zmierzyli się na stadionie przy ul. Bachnat 3.

Zapisy trwały do poniedziałku, 4 lipca. Do turnieju zgłosiło się w sumie siedem drużyn. Pierwsze miejsce w zawodach zdobyła miejscowa Korona Majdan Królewski. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Pogoni Klatki, natomiast podium zamyka zespół z Brzostowej Góry, który uplasował się na trzecim miejscu. Jak poszło pozostałym drużynom? Wyniki znajdziecie poniżej.