Reklama

Tu jeżdżą za szybko a tutaj piją. Nowe zgłoszenia od mieszkańców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Tu jeżdżą za szybko a tutaj piją. Nowe zgłoszenia od mieszkańców - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy ponownie nanieśli zgłoszenia na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. O czym ostatnio informowali policjantów?

Kolbuszowscy policjanci potwierdzili przekraczanie dozwolonej prędkości w Raniżowie, Staniszewskim, Cmolasie, Lipnicy, Hadykówce, Ostrowach Tuszowskich, Przyłęku, przy ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej, ul. Tarnobrzeskiej w Kolbuszowej Dolnej, ul. Zbożowej, Komorowie i Majdanie Królewskim.

Ponadto potwierdzone zostało zgłoszenie dotyczące spożywania alkoholu przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej.

Nie potwierdzono z kolei przekraczania dozwolonej prędkości w Ostrowach Baranowskich i Trześni. Policja nie potwierdziła także niewłaściwej infrastruktury drogowej w Zapolu, spożywania alkoholu w Bukowcu, grupowania się nieletnich zagrożonych demoralizacją przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej i przy ul. Popiełuszki w Kolbuszowej, nieprawidłowego parkowanie przy ul.11 Listopada w Kolbuszowej.

Funkcjonariusze są w trakcie weryfikacji kilku zgłoszeń. Dotyczą one przekraczania dozwolonej prędkości w Przyłęku i Woli Rusinowskiej, spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w Raniżowie, Mazurach i Krzątce oraz grupowania się nieletnich zagrożonych demoralizacją przy ul. Popiełuszki w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy