Reklama

Dni Raniżowa i Święto Kłosa - czy w tym roku się odbędą?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Dni Raniżowa i Święto Kłosa - czy w tym roku się odbędą?  - Zdjęcie główne

Dni Raniżowa 2019 | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa z tygodnia na tydzień są coraz łagodniejsze. Sprawdzamy, czy w gminach na terenie powiatu kolbuszowskiego odbędą się tradycyjne imprezy plenerowe dla mieszkańców.

O dniach Kolbuszowej, które zaplanowane zostały na sierpień, pisaliśmy tutaj: Dni Kolbuszowej 2021! Znamy datę, gwiazdy i plan imprezy

Co z pozostałymi imprezami? Czy się odbędą?

Jak przedstawia się sytuacja w gminie Raniżów oraz co zaplanowano w tegoroczne wakacje? 

4 lipca odbędzie się otwarta impreza plenerowa współorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Mazury i Koło Gospodyń Wiejskich w Mazurach. Podczas wydarzenia zostanie oficjalnie otwarte Podwórko Talentów Nivea oraz zakończenie realizacji zadania pn. "Kultywowanie lokalnych tradycji poprzez organizację warsztatów muzycznych dla Ogniska Muzycznego – Mazurska Orkiestra Dęta".

W lipcu i sierpniu będą realizowane bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób 25+. Zajęcia obecnie prowadzone przez GOKSiR Raniżów to grupowe zajęcia wokalne, indywidualne zajęcia gry na instrumentach muzycznych, treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, zajęcia tańca ludowego dla dzieci i młodzieży.

- Ostateczne decyzje co do organizacji imprezy plenerowej - Dni Raniżowa i Święto Kłosa, nie zostały jeszcze podjęte

- napisał Dariusz Sobolewski, dyrektor GOKSiR-u w Raniżowie.

Zobacz relację z Dni Raniżowa z 2019 roku: Za nami Dni Raniżowa. Zobacz jak bawili się mieszkańcy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy