Reklama

Trzy oferty pracy z kolbuszowskiego starostwa. Poszukiwano m.in. dyrektorów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Trzy oferty pracy z kolbuszowskiego starostwa. Poszukiwano m.in. dyrektorów  - Zdjęcie główne

W starostwie pracę znajdzie nowa osoba. | foto Joanna Serafin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzy konkursy na wolne stanowiska ogłosiło Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej. Poszukiwano dwóch dyrektorów i jednego podinspektora. Jedno z tych stanowisk zostało już obsadzone.

Starostwo ogłosiło, że szuka trzech pracowników. Dwóch z nich miałoby pokierować podlegającymi samorządowi jednostkami. Mowa o Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej. 

Zatrudniona ma zostać także osoba, która obejmie stanowisko podinspektora w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Przyrody w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej.

Konkurs na stanowisko dyrektora poradni został ogłoszony jako pierwszy. Już wiemy, że chęć objęcia tej funkcji zgłosiła tylko jedna osoba - Dorota Frankiewicz, pełniąca obecnie obowiązki dyrektora tej instytucji. Rozstrzygnięcia konkursu jeszcze nie ma. 

Poszukiwana jest również osoba, która pokieruje Zespołem Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Grażyna Pełka, obecna dyrektor szkoły, kończy swoją kadencję 31 sierpnia. Osoby chętne na to stanowisko mają czas na zgłoszenie się do 14 czerwca. 

Na tym nie koniec. Starostwo ogłosiło także konkurs na stanowisko podinspektora w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Przyrody. Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy opublikowano 10 maja. Na przesłanie pakietu dokumentów rekrutacyjnych nie było zbyt dużo czasu - 10 dni. 

Jak poinformowali pracownicy starostwa, nowym podinspektorem została Susan Turowski z Kolbuszowej Dolnej. Według komisji konkursowej osoba ta spełnia wymagania i oczekiwania pracodawcy.

- Pani Susan Turowski wykazała się dobrym poziomem autoprezentacji, posiada wymagane wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wiedzę i umijętność stosowania przepisów ustaw

- czytamy w uzasadnieniu, pod którym podpisał się Józef Kardyś, starosta kolbuszowski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy