Reklama

Trwa zakręcona akcja

Opublikowano:
Autor:

Trwa zakręcona akcja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejne plastikowe zakrętki, zebrane na szczytny cel, trafiły do naszej redakcji.

Tym razem kolorowymi zakrętkami spory worek wypełniła Aurelia ze swoim kuzynem Hubertem. W pomoc chłopcu z Majdanu Królewskiego zaangażowała się również Wiktoria, która wspólnie z mamą Eweliną dostarczyła do naszej redakcji zakrętki.

Plastikowe nakrętki przyniosła, po raz kolejny, również pani Stanisława z Kolbuszowej. Dziękujemy i przypominamy, że zakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach, środkach czystości itp. można cały czas zostawiać w korytarzu za bilbordem Korso w budynku przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Wszystkie przekażemy rodzinie Kacperka Serafin z Majdanu Królewskiego, która następnie odsprzedaje je do firmy recyklingowej. Pozyskane w ten sposób pieniądze przeznacza na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE