Reklama

Trwa walka o Bieszczadzką Chochlę! Kto zyska miano najlepszego bieszczadzkiego obiektu gastronomicznego? Zobaczcie kto prowadzi.

Opublikowano:
Autor:

Trwa walka o Bieszczadzką Chochlę! Kto zyska miano najlepszego bieszczadzkiego obiektu gastronomicznego? Zobaczcie kto prowadzi. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa głosowanie w konkursie O Bieszczadzką Chochlę, na najlepszy bieszczadzki obiekt gastronomiczny w tym roku. Nasz plebiscyt cały czas budzi emocje wśród Czytelników.

  Do niedzieli (12 sierpnia) w głosowaniu internetowym, zostało łącznie oddanych 9077  głosów.

Nasi czytelnicy wysłali też 170 sms-ów ze swoimi głosami.

Według niedzielnych danych, w wynikach głosowania prowadzi Bar Pod Gontami.

Na drugiej pozycji jest Karczma Solina - Jędrulowa Chata. Na trzecim miejscu plasuje się natomiast  miejsce U Biesa i Czada Lutowiska.

Przypominamy, że głosować można poprzez strony internetowe (korso.pl, korsokolbuszowskie.pl, korsosanockie.pl oraz mielecity.pl), SMS-y (2 zł + VAT) oraz kupony konkursowe zamieszczone w naszych trzech gazetach.

Wysyłając kupon, gwarantujemy lokalowi 5 punktów. SMS to kolejne 2 punkty.

 Głosowanie potrwa do 16 września br.

 

Zachęcamy do zabawy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE