Reklama

Trwa rekrutacja do projektu "Droga do aktywności" realizowanego przez stowarzyszenie NIL

Opublikowano: pon, 7 sty 2019 17:00
Autor:

Trwa rekrutacja do projektu "Droga do aktywności" realizowanego przez stowarzyszenie NIL - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pomoc skierowana jest do mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, bezrobotnych oraz biernych zawodowo powyżej 29. roku życia, będących w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy.

Chodzi o osoby długotrwale bezrobotne, mieszkańców w wieku 50 +, osoby niepełnosprawne czy te o niskich kwalifikacjach zawodowych. 

Dla nich stowarzyszenie ma do zaoferowania bezpłatne wsparcie w postaci: doradztwa zawodowego i psychologicznego, trening motywacyjny i kompetencji społecznych, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe połączone z pięciomiesięcznym stażem zawodowym oraz sześciomiesięczne staże zawodowe.

Osoby preferowane to te zamieszkałe na wsiach, korzystające z pomocy społecznej,  posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, posiadające co najmniej troje niepełnoletnich dzieci czy zamierzające odejść z rolnictwa.

Rekrutacja trwa do 18 stycznia. Więcej informacji pod numerem tel. 17 227 02 58.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +2 / -0

    JERZY

    W TEJ INSTYTUCJI TO SIEDZA CWANIAKI DEBOUCHY NIEZYCZLIWI I BEZ KULTURY DO DRUGIEJ OSOBY NIEKTORZY TO CHAMY

  • 3 lata temu | ocena +3 / -0

    bezrobotny

    Kurs operatora tableta?