Reklama

Trenerzy Michał Franczyk i Klaudia Korab zapraszają chętne do podjęcia treningu dziewczyny z roczników od 2004 do 2012

Opublikowano: wt, 30 kwi 2019 17:00
Autor:

Trenerzy Michał Franczyk i Klaudia Korab zapraszają chętne do podjęcia treningu dziewczyny z roczników od 2004 do 2012 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nabór trwa od 30 kwietnia.

Trener Franczyk będzie pracował z rocznikami do 2004 do 2006. Z młodszymi piłkarkami trenować będzie Klaudia Korab. Zajęcia na stadionie w Kolbuszowej Dolnej rozpoczną się o godzinie 18.

Pierwszy zespół Sokoła w minioną niedzielę rozegrał kolejny mecz o ligowe punkty. Podopieczne Tomasza Grabca uległy 0:2 (0:0) Rysom Bukowina Tatrzańska. Po tej stracie nasz zespół spadł na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. – Dziewczyny zaprezentowały się całkiem dobrze. Mieliśmy kilka klarownych okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy – ubolewał Grabiec. 

W najbliższą niedzielę Sokółki znów zagrają na własnym boisku. Tym razem zmierzą się z wiceliderem rozgrywek – Rolnikiem B. Głogówek (n. 11). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE