Reklama

Tragiczny wypadek w Rzeszowie. Mężczyzna położył się na torach, został przejechany przez pociąg i zginął na miejscu

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny wypadek w Rzeszowie. Mężczyzna położył się na torach, został przejechany przez pociąg i zginął na miejscu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który w czwartek, 25 października, został przejechany przez pociąg w rejonie ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wbiegł na torowisko i położył się bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem. W wyniku potrącenia poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 października, około godz.8.50 w Rzeszowie w rejonie ul. Zawiszy Czarnego. Jak wstępnie ustalili policjanci, na podstawie relacji maszynisty, mężczyzna wbiegł i położył się na torach bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem relacji Jasło-Rzeszów.

Mimo próby zatrzymania pociągu, mężczyzna został przejechany i poniósł śmierć na miejscu. W chwili zdarzenia obsługa pociągu była trzeźwa.

Nad zabezpieczeniem śladów niezbędnych do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, pracuje policyjna grupa oględzinowa pod nadzorem prokuratora. Ustalono tożsamość mężczyzny, którym okazał się 42-letni mieszkaniec Rzeszowa

Linia kolejowa z Rzeszowa w kierunku Boguchwały była nieprzejezdna do godziny 12. 


Informację przekazała Podkarpacka Policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE