Reklama

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z KPP w Kolbuszowej prowadzili czynności poszukiwawcze za 60-letnim mieszkańcem gminy Cmolas. Po kilku dniach znaleziono zwłoki mężczyzny.

Jak informuje kom. Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej, zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego rodzina 1 listopada. - Z przekazanych przez członków rodziny informacji wynikało, że mężczyzna wyszedł rano z domu i od tamtego czasu nie mieli z nim kontaktu - relacjonuje rzecznik prasowa.  

Funkcjonariusze przez kilka dni realizowali czynności poszukiwawcze, sprawdzając m.in. okolice miejsca zamieszkania mężczyzny. W poszukiwaniach uczestniczył też pies tropiący z KMP w  Tarnobrzegu.  

W piątek, 8 listopada, podczas penetracji terenu, policjanci z Wydziału Kryminalnego kolbuszowskiej jednostki odnaleźli ciało mężczyzny na terenie rolnym znajdującym się w miejscowości Kosowy. Decyzją  prokuratora zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. 

Jak mówi Joanna Kwiatkowska-Brandys, szefowa kolbuszowskiej prokuratury, wykluczone zostały osoby trzecie, a najprawdopodobniejszą przyczyną zgonu była niewydolność krążeniowo-oddechowa. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE