Reklama

Tego nie możesz zrobić na małej obwodnicy

Opublikowano: czw, 17 paź 2019 09:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje Aldona Gujda, nowa rzecznik prasowa PZDW, na obwodnicy obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h na zasadach ogólnych oraz 70km/h na dojeździe do skrzyżowań z drogami bocznymi. Natomiast przy dojeździe do ronda obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h.

Obwodnica jest przeznaczona do przejęcia ruchu samochodowego. - Przyjęto założenie, że ruch rowerowy będzie odbywał się po traktach istniejących - mówi przedstawicielka zarządu dróg. Projekt natomiast nie przewiduje zastosowania znaku B-41, czyli zakazu ruchu dla pieszych.

Na obwodnicy obowiązuje zakaz zatrzymywania się na całej długości. Dodatkowo przy dojeździe do skrzyżowania z drogą gminną jest zakaz wyprzedzania. Decyzję o dopuszczeniu do użytkowania wydał Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.