Reklama

Tego jeszcze u nas nie było! Urzędnik przyjedzie do Twojego domu

Opublikowano: śr, 5 lut 2020 12:19
Autor:

Tego jeszcze u nas nie było! Urzędnik przyjedzie do Twojego domu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Osoby w podeszłym wieku, schorowane lub niepełnosprawne, mające trudności z dotarciem do siedziby magistratu, będą mogły liczyć na pomoc pracowników urzędu. Przyjadą oni do ich miejsca zamieszkania na terenie gminy Niwiska.

Urząd Gminy Niwiska jest przyjazny mieszkańcom. Kolejnym krokiem na tej drodze jest wprowadzenie usługi "Mobilny urzędnik". Wystarczy zgłosić się w wybrany sposób do sekretariatu urzędu telefonicznie bądź wysyłając maila ze zgłoszeniem. 

 Taką potrzebę można również zgłosić poprzez kontakt osobisty. Może to zrobić opiekun osoby, która chce skorzystać z pomocy jak i sąsiad czy członek rodziny.

W zgłoszeniu wystarczy poinformować o potrzebie skorzystania z pomocy "Mobilnego urzędnika". Należy wyjaśnić, czego sprawa dotyczy i podać numer telefonu do kontaktu. Następnie pracownik Urzędu Gminy Niwiska skontaktuje się z mieszkańcem, aby ustalić sposób załatwienia sprawy i dogodny dla osoby zgłaszającej termin wizyty. Przedstawiciel magistratu dostarczy potrzebne dokumenty do domu i pomoże w ich wypełnieniu. Koordynatorem usługi "Mobilny urzędnik" jest pracownik sekretariatu urzędu w Niwiskach.

- Mam nadzieję, że nowa usługa będzie dogodna dla mieszkańców - podsumowała Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska.

 

Dane kontaktowe Urzędu Gminy w Niwiskach:

Tel.: 17 2279 704

Adres e-mail:
[email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE