Reklama

Tarnobrzeska popłynęła

Opublikowano:
Autor:

Tarnobrzeska popłynęła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To już powoli staje się niechlubną tradycją. Droga krajowa nr 9 po większych opadach deszczu zamienia się w wielką kałużę...

23 lipca, w niedzielne popołudnie, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Majdanu Królewskiego  interweniowali trzykrotnie w związku z usuwaniem skutków gwałtownej ulewy z silnym wiatrem, która przeszła przez tę miejscowość. Pracowali na drodze krajowej nr 9, gdzie studzienki ściekowe nie nadążały z odbiorem wody opadowej, co skutkowało zalaniem fragmentu ul. Tarnobrzeskiej. Wyjeżdżali także do złamanego drzewa przy ul. Sandomierskiej, które blokowało jeden pas jezdni oraz wypompowywali wodę z zalanej stolarni na ul. Piłsudskiego. Podczas udrożnienia studzienki wprowadzony był ruch wahadłowy, kierowany także przez strażaków z OSP w Majdanie Królewskim. Utrudnienia na drodze krajowej trwały około godziny. Tego samego dnia gwałtowne ulewy sparaliżowały wiele odcinków dróg na całym Podkarpaciu.

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE