Reklama

„Tajemniczy ogród” w SOK w Cmolasie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielne popołudnie, 17 marca w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie widzowie mogli obejrzeć spektakl pt. „Tajemniczy Ogród”w wykonaniu grupy teatralnej ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie.

To historia Mary i Colina, o przyjaźni, miłości i pokonywaniu własnych słabości.

W scenerii magicznego ogrodu młodzi aktorzy: Gabriela Guźda, Aleksandra Szuban, Anna Myszka, Oliwia Urban, Konrad Wilk, Karol Pakłos, Oskar Czachor, Jakub Wilk i Michał Szostak przypomnieli, co jest ważne w życiu każdego człowieka – zdrowie, rodzina, odpowiedzialność oraz marzenia, które mogą się spełnić, jeśli się w nie wierzy.

- W pracę nad spektaklem zaangażowani byli także nauczyciele z SP w Cmolasie: reżyseria: Edyta Urban i Halina Guściora, scenografia Renata Krakowska, muzyka: Tomasz Wilk - wymienia Edyda Kus - Mokrzycka, dyrektor SOK Cmolas.

Po przedstawieniu na scenie Aleksandra Szuban zaśpiewała piosenki pt. „Jeśli tylko chcesz to mieć” i „Szabada” oraz Joanna Myszka piosenki pt. „Słowa na wiatr” i „Do słońca leć”. Na koniec zadebiutowała Grupa Taneczna z SP w Cmolasie. - Widowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, sala była wypełniona po brzegi - dodaje szefowa ośrodka kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE