Reklama

Reklama

SZLACHETNA PACZKA. Została ostatnia rodzina. Możesz pomóc

Opublikowano: 5 grudnia 2019 10:49
Autor:

SZLACHETNA PACZKA. Została ostatnia rodzina. Możesz pomóc  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nadszedł najważniejszy weekend w roku – Weekend Cudów Szlachetnej Paczki. 23 rodziny z rejonu Kolbuszowa otrzyma pomoc od ludzi o wielkim sercu – darczyńców. Została jeszcze jedna rodzina czekająca na pomoc – dołóżmy wszelkich starań by i tam zagościła radość na święta. 

W Kolbuszowej działa 17 wolontariuszy, którzy odwiedzili rodziny w potrzebie. Ludzie o szczodrym i otwartym sercu mogą pomóc nie tylko wybierając rodzinę z bazy. Można stać się członkiem wielkiej Rodziny Szlachetnej Paczki – Darczyńcą, Dobroczyńcą. Można włączyć się w pomaganie przynosząc dary wprost na magazyn. W tym roku Weekend Cudów to dni 7 i 8 grudnia. W Kolbuszowej magazyn Szlachetnej Paczki mieścić się będzie w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Obrońców Pokoju 46. 

Czekamy na każdego, kto chce się włączyć w pomaganie w godzinach od 9 do 18 w sobotę i niedzielę (7 i 8.12.2019 r).
Zachęcamy każdego o otwartym wrażliwym sercu do zaangażowania się w działanie, bo „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” – św. Jan Paweł II.
 

Kolbuszowska Ekipa 
Szlachetnej Paczki

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.