Reklama

Szlachetna Paczka połączyła prawie 2 tys. osób z powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano: wt, 8 sty 2019 10:02
Autor:

Szlachetna Paczka połączyła prawie 2 tys. osób z powiatu kolbuszowskiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wolontariusze Szlachetnej Paczki dostarczyli pomoc do 29 potrzebujących rodzin. Kolejne osiem, otrzymało pomoc w postaci paczek z żywnością i środkami chemicznymi, zebranych dzięki hojności kolbuszowian.

W grudniowy weekend (8 i 9) odbył się XVIII finał projektu Szlachetna Paczka. - Był to prawdziwy „weekend cudów” - mówi Krystyna Styga, jedna z wolontariuszek. - Paczki przygotowane przez darczyńców dla konkretnych rodzin dotarły do domów potrzebujących. Żywność, środki czystości, zimowa odzież - te rzeczy znalazły się w pudłach.

Nie zabrakło także przedmiotów, o które szczególnie prosiły rodziny, jak na przykład: meble, lodówki, pralki, węgiel oraz upominki – perfumy, książki, zabawki. W sumie paczki przygotowywało prawie 600 osób.

- Zaangażowanie w projekt okazało się wydarzeniem społecznym, do którego przyłączyły się rodziny, szkoły, grupy przyjaciół oraz zakłady pracy. Dla niektórych firm wspólny wybór rodziny i zakupy to coroczny, wyjątkowy rytuał - zaznacza Krystyna Styga.

Jesteśmy też nieziemsko szczęśliwi. Świat znowu stał się lepszy.
W imieniu obdarowanych rodzin pragniemy przekazać słowo - DZIĘKUJEMY - za otwartość, szczodrość, wrażliwość, otwarcie się na potrzeby drugiego człowieka i zaangażowanie w niesienie pomocy.  My jako Wolontariusze dziękujemy za wspaniałą współpracę. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Dobroczyńcom, którzy otwarli swoje serca dla innych. Dziękujemy za nieocenioną pomoc przy rozwożeniu paczek Panom kierowcom oraz osobom, które pomagały nam dźwigać ciężkie paczki.
Dziękujemy tym, którzy wsparli nasze działania i siły przekazując nam pierogi, pizzę, tort, cisto i ciasteczka, piękne koszulki oraz za gościnność w stworzeniu magazynu, który mieścił się w Szkole Podstawowej nr 2. 
Z całego serca DZIĘKUJEMY i życzymy szczęśliwego Nowego 2019 Roku. 
Dziękujemy za Waszą pomoc!
Kolbuszowska Drużyna Szlachetnej Paczki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.