Reklama

Szlachetna Paczka Kolbuszowa na pomoc Ukrainie. - Działamy nie tylko w grudniu - mówi liderka Anna Stec

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szlachetna Paczka Kolbuszowa.

Szlachetna Paczka Kolbuszowa na pomoc Ukrainie. - Działamy nie tylko w grudniu - mówi liderka Anna Stec - Zdjęcie główne

Wolontariusze ze Szlachetnej Paczki z rejonu Kolbuszowa włączają się w pomoc dla Ukrainy. | foto Szlachetna Paczka Kolbuszowa.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szlachetna Paczka Rejon Kolbuszowa włącza się w pomoc dla Ukrainy. - W ten sposób pokazujemy, że Szlachetna Paczka działa cały rok, a nie tylko w grudniu - mówi Anna Stec, liderka Szlachetnej Paczki w rejonie Kolbuszowa.

Wolontariusze organizują w swoich środowiskach różne zbiórki czy też włączają się w inne oddolne inicjatywy, aby wspomóc, jak tylko możemy, Ukrainę. 

- Tak naprawdę mamy drugi mini "Weekend Cudów". W organizowanie pomocy zaangażowani są prawie wszyscy wolontariusze, którzy pełnią dyżury w magazynach, segregują towar albo pakują je do przeładunku

- mówi liderka Szlachetnej Paczki w rejonie Kolbuszowa.

W najbliższych tygodniach Szlachetna Paczka będzie realizowała kolejny, duży projekt angażujący Polaków w pomoc dla uchodźców. Rejon Kolbuszowa już zadeklarował włączenie się do tej inicjatywy. - O szczegółach będziemy informować na bieżąco - zapewnia Anna Stec. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy