Reklama

Szkoła w Kolbuszowej Dolnej na 23. miejscu w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Oddaj swój głos, aby mieli szansę na wygraną

Opublikowano: pon, 13 maj 2019 09:59
Autor:

Szkoła w Kolbuszowej Dolnej na 23. miejscu w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Oddaj swój głos, aby mieli szansę na wygraną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej bierze udział w plebiscycie Podwórko Nivea. Jest to szansa na powstanie niecodziennego placu zabaw, który kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci.Aktualnie Szkoła Specjalna w Kolbuszowej Dolnej ma aktualnie prawie 4,5 tys. głosów.

Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej bierze udział w plebiscycie Podwórko Nivea. Jest to szansa na powstanie niecodziennego placu zabaw, który kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci.

Aby pomóc, wystarczy zalogować się TUTAJ i codziennie oddawać swój głos na Szkołę Specjalną w Kolbuszowej Dolnej.

Do oddania głosu zachęca społeczność placówki. Nauczyciele wspólnie z uczniami nagrali filmik. Głosować można codziennie do 20 czerwca. 

- Gdyby każdy codziennie oddał swój głos, to mielibyśmy szansę - pisze i zachęca jedna z naszych Czytelniczek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE