Reklama

Szkoła Podstawowa w Kopciach w gminie Dzikowiec będzie miała nowego dyrektora? Gmina ogłosiła konkurs

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Szkoła Podstawowa w Kopciach w gminie Dzikowiec będzie miała nowego dyrektora? Gmina ogłosiła konkurs - Zdjęcie główne

Obecny dyrektor w rozmowie z nami zdradza, czy będzie kandydował ponownie na to stanowisko. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Początkiem grudnia gmina Dzikowiec ogłosiła konkurs na dyrektora szkoły w Kopciach. Kto nim zostanie?

Ogłoszenie pojawiło się na stronie urzędu 9 grudnia. Zainteresowani mają 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia na złożenie swojej kandydatury.

Każda z ofert powinna zawierać m.in. uzasadnienie wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły, życiorys kandydata czy opis przebiegu kariery zawodowej. Aktualnie funkcję szefa placówki w Kopciach pełni Mariusz Jarosz.

Ten w rozmowie z nami przyznał, że nie zgłosił jeszcze oficjalnie swojej kandydatury, jednak zamierza to zrobić w najbliższych dniach i będzie ubiegał się o utrzymanie stanowiska.

Konkurs przeprowadzi powołana przez wójta Józefa Tęczę komisja konkursowa. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Do tematu wrócimy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy