Reklama

Sześciu radnym z gminy Majdan Królewski mandat radnego ma już w kieszeni

Opublikowano:
Autor:

Sześciu radnym z gminy Majdan Królewski mandat radnego ma już w kieszeni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 11 z obecnych 15 radnych będzie startować w wyborach do Rady Gminy Majdan Królewski.

Powód? Nie mają i nie będą już mieć kontrkandydatów.

To już pewne. Sześciu z obecnych radnych Rady Gminy Majdan Królewski będzie, w nowej kadencji, nadal zasiadać w radzie gminy. Pewniaków jest jednak więcej. Aż w dziewięciu okręgach wyborczych zgłosiło się tylko po jednym kandydacie.

Brak chętnych

W okręgach, w których zgłosił się tylko jeden kandydat, do poniedziałku 24 września, komitety miały możliwość zgłosić swojego reprezentanta. Jak poinformowała nas Katarzyna Obara z Urzędu Gminy w Majdanie Królewskim, z takiej możliwości jednak żaden z komitetów nie skorzystał. - Zostaje więc bez zmian - podsumowała przedstawicielka urzędu gminy.

"Starzy" radni

Pewny mandatu radnego gminy Majdan Królewski jest już obecny przewodniczący rady gminy - Waldemar Kamiński. Czy radny spodziewał się takiego obrotu sprawy?  - Podchodziłem do tego spokojnie, nie nastawiałem się ani w tę, ani w drugą stronę. Starałem się ze spokojem czekać, ale raczej podchodziłem do tego w ten sposób, że jak by nie było - czy będę miał kontrkandydata, czy nie - to nie będę zaskoczony - powiedział nam szef rady.

W podobnej sytuacji jak przewodniczący rady jest Anna Trawińska, radna Krzątki i wiceprzewodnicząca rady gminy, która mandat ma już w kieszeni. 


Więcej w aktualnym numerze Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE