Reklama

Święto działkowców

Opublikowano:
Autor:

Święto działkowców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotnie popołudnie (12 sierpnia) w Rodzinnym Ogródku Działkowym "Prefabet" świętowano Dzień Działkowca. Impreza zbiegła się w czasie z jubileuszem 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce.

W dożynkach ogrodowych wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz, samorządowcy, zaprzyjaźnieni prezesi Rodzinnych Ogródków Działkowych z Dębicy oraz działkowcy wraz z rodzinami. Do Kolbuszowej przyjechał także przedstawiciel Prezydium OZP PZD w Rzeszowie, Marek Bojda, który odznaczył związkowymi odznaczeniami najbardziej zasłużonych działkowców. Gość wręczył również nagrodę w konkursie na najpiękniejszą działkę w Rodzinnym Ogródku Działkowym "Prefabet". W tym roku zwyciężyli państwo Lucyna i Władysław Puziowie. - Podczas swojego przemówienia pan Marek Bojda podziękował działkowcom za wytrwałą pracę na działkach i na rzecz ogrodu. Podkreślił również, że wszyscy działkowcy mają wkład w jubileusz 120-lecia ogrodnictwa w Polsce - zaznaczył Andrzej Chmielowski, prezes ROD "Prefabet" w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE