Reklama

Świetlica z jednym nie

Opublikowano:
Autor:

Świetlica z jednym nie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Szkole Podstawowej w Staniszewskiem od kwietnia będzie funkcjonowała świetlica socjoterapeutyczna, z której skorzysta blisko 30 dzieci. Tylko jeden radny nie poparł tego przedsięwzięcia. Kto i dlaczego?

Raniżowska gmina otrzymała dofinansowanie od Wojewódzkiego Urzędu Pracy na utworzenie placówki wsparcia dziennego. Na powstanie świetlicy musieli zgodzić się radni, którzy głosowali nad tym projektem w ramach nadzwyczajnej sesji w czwartek (2 marca). Skąd ten pośpiech? 

Dofinansowanie dla gminy
Konieczność podjęcia uchwały w trybie natychmiastowym wyjaśnił Władysław Grądziel, wójt Raniżowa. - Dzisiejsze posiedzenie nadzwyczajne związane jest z tym, że gmina Raniżów otrzymała dofinansowanie, jeżeli chodzi o wniosek, który był złożony do Wojewódzkiego Urzędu Pracy na realizację projektu pod nazwą "Nowa szansa na lepszy start. Placówka wsparcia dziennego dla rodzin z gminy Raniżów" - powiedział włodarz Raniżowa. - Wniosek ten dostał pozytywną opinię i w związku z tym dostaliśmy pismo, w którym zobligowani zostaliśmy do przedłożenia uchwały radnym o przystąpieniu do tego zadania. Terminy, które są tam określone, wykraczałyby poza normalny harmonogram posiedzeń rady. Krótko mówiąc, do jutra mamy doręczyć uchwałę rady w sprawie przystąpienia do tego projektu - wyjaśnił wójt.

Więcej w 11 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE