Reklama

Świetlica już działa

Opublikowano: wt, 9 maj 2017 15:57
Autor:

Świetlica już działa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Placówka Wsparcia Dziennego w Staniszewskiem rozpoczęła już swoje funkcjonowanie. Komu i jak pomoże?

Przez cały kwiecień trwał nabór dzieci i ich rodzin objętych pomocą oraz rekrutacja pracowników świetlicy. Placówka zgodnie z założeniami działa w budynku Szkoły Podstawowej w Staniszewskiem i będzie funkcjonować przez najbliższych 18 miesięcy. 

Wysokie cele
O tym, jakie cele będzie spełniać świetlica, mówiła na sesji Józefa Kochanowicz, kierownik GOPS w Raniżowie. - Placówka ma zapewnić dzieciom i rodzicom pomoc w formie opiekuńczej, wychowawczej, dydaktycznej, profilaktycznej, jak również kompensacyjnej. Na terenie naszej gminy jest dużo dzieci, które mają wiele deficytów, my chcemy im pomóc, aby te deficyty wyrównać. Chcemy, żeby dzieciaki te rozwijały się prawidłowo i aby w przyszłości nie było dziedziczenia ubóstwa i korzystania z pomocy społecznej – tłumaczyła kierowniczka GOPS.

Więcej w 18 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.