Reklama

Reklama

Światła na małej obwodnicy Kolbuszowej i Weryni. Jak długo potrwają utrudnienia?

Opublikowano: 29 lipca 2020 19:08
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na nowym odcinku drogi wojewódzkiej nr 875 na kierowców, za rondem w Zarębkach w stronę w Weryni, czekają utrudnienia. Zostały tam ustawione światła oraz wprowadzono ruch wahadłowy.

 

- Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje, że na przedmiotowym odcinku drogi prowadzone są dodatkowe roboty związane z montażem elementów ochrony środowiska

- wyjaśnia Aldona Gujda, rzecznik prasowy PZDW.

Montowane mają być płotki i ekrany chroniące zwierzęta np. gady, płazy i inne przed wejściem na drogę.

- Trwające obecnie prace są wynikiem decyzji administracyjnych wydanych w II instancji, po decyzji zezwalającej na realizację inwestycji, w związku z tym nie były  możliwe do wykonania w trakcie budowy drogi

- nadmienia przedstawicielka wojewódzkiego zarządu dróg.

Utrudnienia w ruchu powinny zakończyć się we wrześniu.


ZOBACZ TEŻ:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +1 / -0

    kazuka

    Na tym odcinku stawiają jakieś śmieszne płotki dla gadów i płazów,a na odcinku Mielec-Przyłęk gdzie duża zwierzyna przebiega przez drogę powodując wypadki to ogrodzenia z siatki się nie da postawić.Tylko lepiej znak i kierowca niech sobie uważa.