Reklama

Sukcesy zdolnych uczniów z kolbuszowskiej Jedynki

Opublikowano:
Autor:

Sukcesy zdolnych uczniów z kolbuszowskiej Jedynki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas czwartych osiągali sukcesy nie tylko na skalę gminy, ale także na skalę Polski.

Największym sukcesem może poszczycić się uczeń klasy IVb - Bartosz Palczowski, który uzyskał tytuł: Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Olimpus, otrzymał Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, oraz zajął I miejsce w gminnym konkursie Matematyczny As Czwartych Klas”.
Kolejnym uczniem, którego wyróżniają sukcesy matematyczne, jest Adam Iskra. Adaś otrzymał Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, oraz zajął I miejsce w gminnym konkursie Matematyczny As Czwartych Klas”w Kolbuszowej Górnej.
Sukces odniosła również Oliwka Wilk z klasy IVa , uzyskując Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
Na uznanie zasługują również uczniowie: m.in. Maya Gul, Julia Obara, Szymon Świątek, Mikołaj Halat, Gabriela Stepień, Jakub Tyczka, Julka Ziółkowska, Madzia Matejek, Eryk Piórek, Przemek Fryc, którzy także biorą udział w konkursach matematycznych zajmując wysokie lokaty.
Uzdolnienia matematyczne naszych uczniów rozwijają się pod opieką p. Małgorzaty Mroczek, która dba o to, by „ziarno” talentu w następnych latach wydało obfite plony.
- Jesteśmy z nich wszystkich dumni życząc, by ich matematyczna pasja była z sukcesem rozwijana w przyszłości - podkreślają pracownicy szkoły.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE