Reklama

Reklama

Strażacy z Hadykówki po wielu latach starań doczekali się nowego wozu

Opublikowano: sob, 9 lis 2019 19:07
Autor:

Strażacy z Hadykówki po wielu latach starań doczekali się nowego wozu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Chęć zakupu wozu dla druhów wyraziły cztery firmy. Początkowo gmina Cmolas wybrała oferenta z Mielca. Podał on najkorzystniejszą kwotę w wysokości ponad 237 tys. zł.

Wykonawca poinformował jednak cmolaski urząd, że nie zdąży wywiązać się z zakupu i poprosił gminę o wydłużenie terminu dostarczenia nowego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Hadykówce. Gmina jednak nie wydłużyła terminu, a jedynie przełożyła termin podpisania umowy o kilka dni.

Wykonawca z Mielca nie stawił się na podpisanie umowy, w związku z czym gmina wybrała drugiego wykonawcę. Samochód dla druhów zakupiła firma z Dąbrowy Górniczej za łączną kwotę 238 570 zł. 

O dostarczeniu nowego wozu poinformował nas Patryk Majewski, strażak z OSP Hadykówka. Oficjalne poświęcenie i przekazanie samochodu nastąpi w sobotę, 23 listopada. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.