Reklama

Strażacy z Hadykówki po wielu latach starań doczekali się nowego wozu

Opublikowano:
Autor:

Strażacy z Hadykówki po wielu latach starań doczekali się nowego wozu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Chęć zakupu wozu dla druhów wyraziły cztery firmy. Początkowo gmina Cmolas wybrała oferenta z Mielca. Podał on najkorzystniejszą kwotę w wysokości ponad 237 tys. zł.

Wykonawca poinformował jednak cmolaski urząd, że nie zdąży wywiązać się z zakupu i poprosił gminę o wydłużenie terminu dostarczenia nowego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Hadykówce. Gmina jednak nie wydłużyła terminu, a jedynie przełożyła termin podpisania umowy o kilka dni.

Wykonawca z Mielca nie stawił się na podpisanie umowy, w związku z czym gmina wybrała drugiego wykonawcę. Samochód dla druhów zakupiła firma z Dąbrowy Górniczej za łączną kwotę 238 570 zł. 

O dostarczeniu nowego wozu poinformował nas Patryk Majewski, strażak z OSP Hadykówka. Oficjalne poświęcenie i przekazanie samochodu nastąpi w sobotę, 23 listopada. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE