Reklama

Staruszka w piżamie błądziła po Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Staruszka w piżamie błądziła po Kolbuszowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzięki interwencji operatorki miejskiego monitoringu, 86-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która niepostrzeżenie opuściła szpital, bezpiecznie powróciła do placówki. Ubraną w piżamę kobietę zarejestrowały miejskie kamery.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22 maja) około godz. 15.30. Pracownica miejskiego monitoringu obserwująca zapis kamer zauważyła, że ulicą Obrońców Pokoju w Kolbuszowej idzie starsza kobieta ubrana w piżamę. Ten widok ją zaniepokoił, więc powiadomiła policję. - Jak się okazało, 86-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa wyszła niepostrzeżenie ze szpitala. Kobieta twierdziła, że idzie do swojego domu znajdującego się kilka kilometrów od Kolbuszowej. Policjanci odwieźli ją do szpitala - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Więcej w najbliższym wydaniu Korso. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE