Reklama

Staruszka poszła na grzyby. Zaginęła w lesie

Opublikowano:
Autor:

Staruszka poszła na grzyby. Zaginęła w lesie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Dydni (pow. brzozowski) zaginęła 82-letnia kobieta. Policjanci, wspierani przez strażaków ochotników i kilkudziesięciu mieszkańców, prowadzili wczoraj poszukiwania. Znaleziono ją dzięki 18-latce.

 Poszukiwania trwały niespełna godzinę. Kobieta znalazła się w lesie, leżała i nie mogła się poruszać o własnych siłach. Starsza pani została przekazana pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

Kobieta około godz. 8 wyszła do lasu na grzyby i nie wróciła do domu. Około godz. 19.30 sąsiedzi powiadomili o jej zaginięciu policję. Sytuacja była bardzo poważna ze względu na wiek i problemy zdrowotne kobiety. Z ustaleń wynikało, że spędziła ona praktycznie cały dzień w lesie, prawdopodobnie bez jedzenia i picia. 82-latka poruszała się przy pomocy laski.


Niespełna godzinę od zgłoszenia, 18-latka biorąca udział w poszukiwaniach odnalazła kobietę. Znajdowała się w odległości pół kilometra od swojego domu. Była kontaktowa, ale zdezorientowana, nie miała widocznych obrażeń. Nie była w stanie wytłumaczyć, co się z nią działo od chwili wyjścia z domu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE