Reklama

Sportowiec Roku 2020

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Sportowiec Roku 2020 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rok 2020 dobiegł do końca, a zatem pora wybrać tych sportowców, trenerów, juniorów oraz drużyny, które sprawiły nam w tym czasie najwięcej radości i sportowych emocji. Oczywiście wszystko zależy od Was drodzy Czytelnicy.

Wybór "Sportowca Roku 2020" podzieliliśmy na część wojewódzką i powiatową.

Na poziomie województwa SMS-ami, klikami na Facebooku i na końcu głosowaniem Kapituły (dziennikarze portalu Korso24.pl, Korso Kolbuszowskiego oraz Korso Sanockiego) wyłoni dziesięciu sportowców, trzech trenerów i jedną Drużynę Roku. Z kolei na poziomie powiatów: bieszczadzkiego, leskiego, sanockiego, kolbuszowskiego, niżańskiego, łańcuckiego i przemyskiego-ziemskiego - wybierzemy po trzech sportowców, jednej drużynie, jednym trenerze i jednym juniorze. POZNAJ KANDYDATÓW Z POWIATU KOLBUSZOWSKIEGO>>

Głosowanie SMS-owe już trwa, ale teraz przed nami finałowe odliczanie.

Czekamy na Wasze głosy na Facebooku.

GŁOSUJ NA FACEBOOKU >>

DRUŻYNA ROKU 2020>>

TRENER ROKU 2020>>

SPORTOWIEC ROKU 2020>>

Poznaj sportowców z całego Podkarpacia: Coraz bliżej do finału Plebiscytu "Sportowiec Roku 2020"

Patronat Honorowy - Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl

 Sponsorzy: Starosta Powiatu Kolbuszowskiego, Starosta Powiatu Niżańskiego, Starosta Powiatu Przemyskiego, Starosta Powiatu Sanockiego, Starosta Powiatu Łańcucki, Starosta Powiatu Bieszczadzkiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy