Reklama

Poznaj historie 5 rodzin z Ukrainy mieszkających w powiecie kolbuszowskim, które czekają na pomoc

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szlachetna Paczka Rejon Kolbuszowa włączyła się w pomoc dla Ukrainy. Na przygotowanie paczek zostało już niewiele czasu. Potrzebna jest pomoc dla jeszcze pięciu rodzin mieszkających na terenie powiatu kolbuszowskiego.

Trwa specjalna edycja Szlachetnej Paczki – Solidarna Paczka – zorganizowana dla uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli w Polsce schronienie przed wojną. Na stronie szlachetnapaczka.pl opublikowano historie rodzin uchodźczych, spośród których darczyńcy mogą wybrać te, dla których przygotują pomoc uwzględniającą indywidualne potrzeby. Każda rodzina jest inna.

- Bardzo ważne jest, żeby dostarczyć to, co konkretnie jest potrzebne. Czasem jest to pomoc psychologa, czasem rehabilitacja albo kurs języka polskiego, bardziej intensywny, niż te ogólnodostępne. To wszystko mamy nadzieję już 25 i 26 czerwca powędruje do rodzin. Nasz magazyn mieści się w budynku liceum ogólnokształcącego w Kolbuszowej

- mówi Anna Stec, lider rejonu Kolbuszowa Szlachetnej Paczki – Solidarnej Paczki.

W Solidarną Paczkę można zaangażować się na kilka sposobów.

- Masz grupę bliskich osób, znajomych z pracy, sąsiadów czy przyjaciół, którym bliska jest idea mądrej pomocy? Wspólnie wybierzcie rodzinę na www.szlachetnapaczka.pl i przygotujcie potrzebującym pomoc materialną. Solidarną Paczkę możesz też wspierać, dokonując wpłaty. Dzięki osobom, które wspierają Paczkę finansowo, program może działać, rozwijać się i już we wrześniu docierać do kolejnych rodzin w potrzebie - zachęca Anna Stec. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy