Reklama

Spadkobiercy się upomnieli. Co z dworkiem w Niwiskach?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. A. Pocałuń

Spadkobiercy się upomnieli. Co z dworkiem w Niwiskach?  - Zdjęcie główne

foto Fot. A. Pocałuń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak wygląda sytuacja z dworkiem Hupki w Niwiskach? Wracamy do tematu.

W maju 2019 roku do Urzędu Gminy w Niwiskach wpłynęło pismo od wojewody podkarpackiego zawiadamiające o wszczęciu postępowania administracyjnego. Stało się tak z wniosku spadkobierców Hupki, którzy upomnieli się o swój majątek.

- Postępowanie administracyjne w sprawie majątku Niwiska, którego ostatnim właścicielem był Jan Antoni Ernest Hupka, toczy się u wojewody podkarpackiego. Przesłuchiwani są kolejni świadkowie, zbierany jest materiał dowodowy. Czekamy na dokumenty z kolejnego archiwum. Postępowanie jest w toku – tak chyba należałoby określić obecny etap postępowania

- mówi w rozmowie z Korso Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska.

Pandemia i praca zdalna również ma wpływ na prowadzone postępowanie, które przez obecną sytuację się przedłuża. - Chyba jest za wcześnie, żeby mówić o postępach, czy jakichkolwiek podsumowaniach. W sądzie w tym zakresie nie ma żadnej sprawy - dodała szefowa gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy