Reklama

Śniadanie daje moc

Opublikowano:
Autor:

Śniadanie daje moc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przez ponad miesiąc przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Hadykówce realizowały program, który miał nauczyć ich zasad prawidłowego odżywiania się. Na finał maluchy pod okiem rodziców przygotowały pyszne i zdrowe śniadanie.

Program „Śniadanie daje moc” Szkoła Podstawowa w Hadykówce realizowała od 30 września. W tym czasie przedszkolaki miały do wykonania różne misje: klasowe, domowe i specjalne. – Śledziliśmy losy głównych bohaterów: Toli, Maksa i Wszystkojada, z którymi uczniowie przyswajali zasady zdrowego żywienia. Wszystkie te wskazówki zostały zebrane podczas finału i zilustrowane w formie komiksu – wyjaśnia Monika Kosiorowska – Puk, koordynator programu. We wtorek (8 listopada) najmłodsi pod okiem swoich rodziców, w oparciu o poznane zasady zdrowego żywienia, przygotowali zdrowe śniadanie. – Na naszym stole znalazły się pyszne kanapki z serem, szynką, twarożkiem. Przygotowaliśmy także przekąski na sucharach, myszki z jajek, soki jabłkowo- archwiowe, owocowe szaszłyki, marchwiaki, owsiane gofry – wylicza nauczycielka i dodaje: - Serdecznie  dziękuję wszystkim rodzicom z oddziału przedszkolnego za zaangażowanie w pracę podczas przygotowywania posiłków i wzorową realizację misji domowych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE