Reklama

Śmierć kobiety na drodze w Kupnie na krajowej "dziewiątce" |AKTUALIZACJA|

Opublikowano:
Autor:

Śmierć kobiety na drodze w Kupnie na krajowej "dziewiątce" |AKTUALIZACJA| - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje dyżurny kolbuszowskiej straży pożarnej dzisiaj (piątek, 13 grudnia), przed godz. 18, potrącona została kobieta.

Do zdarzenia doszło na krajowej drodze nr 9 w Kupnie. Droga jest całkowicie zablokowana. Służby ratunkowe są na miejscu zdarzenia. 

Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika, że bus potrącił kobietę. W tej chwili trwa reanimacja.

Kierowcy kierowani są na objazdy.  


AKTUALIZACJA Z GODZ. 18.25. 

Jak informuje Podkarpacka Policja, do potrącenia kobiety doszło w Kupnie na 172/6 km DK9. Utrudnienia potrwają około 2 godzin.


AKTUALIZACJA Z GODZ. 18.40.

Jak informuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej, na miejscu zginęła kobieta, mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. Potrącił ją samochód marki Renault Traffic. Pas w kierunku Rzeszowa jest zablokowany. 


AKTUALIZACJA z 15 grudnia

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Renault Trafic potrącił kobietę, która znajdowała się na jego pasie ruchu. W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej reanimacji, życia 69-letniej mieszkanki Kolbuszowej nie udało się uratować, kobieta zmarła. 49-letni kierowca, mieszkaniec powiatu przeworskiego, był trzeźwy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE