Reklama

Śliskie zakręty w standardzie

Opublikowano: sob, 28 sty 2017 05:01
Autor:

Śliskie zakręty w standardzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Suchej nitki nie zostawiają mieszkańcy na osobach odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg powiatowych. Tymczasem dyrektor Szczebiwilk rozkłada ręce i przyznaje, że standardy są takie, jakie zatwierdzili sami radni.

Zdaniem mężczyzny, który skontaktował się z nami, warunki na drogach powiatowych w naszym powiecie są fatalne. - Wczoraj jechałem od Głogowa do Raniżowa, tam było jako tako. Natomiast kiedy wjechałem do powiatu kolbuszowskiego, było strasznie ślisko. Ta droga z Raniżowa do Woli Raniżowskiej jak co roku jest zaniedbana. Wczoraj jechałem też przez Dzikowiec i Lipnicę. Tam już było posypywane i odśnieżane, a między Raniżowem a Wolą zero, a przecież jest to droga powiatowa. Powinien się tym ktoś zająć. Tam może dojść do tragedii – grzmiał w słuchawce nasz rozmówca. 

Mieszkaniec powiatu za sytuację na drogach obwiniał zarząd dróg i lokalnych samorządowców. - Nie wiem, czy oni tam śpią, bo w ogóle nie reagują. Gdzie samorządowcy z gminy Raniżów?! - pytał zdenerwowany mężczyzna i dodał: - Tam nic nie jest posypane. Ja bym proponował wziąć dyrektora czy jakiegoś włodarza z rejonu dróg i niechby się przewiózł i przekonał na własne oczy.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  Marek

  Niech się dziady nie martwią wybierzemy ich ponownie

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  Franek

  Zwolnic kilku urzednikow a za te pieniadze kupic piasek iposypac ulice i chodniki w Ranizowie.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  Jan K.

  Przyjedź do gminy Majdan tam to dopiero szklana na drogach gminnych. Można je pokonać tylko na łyżwach, jeśli ktoś potrafi na nich się poruszać. Teraz już wiem po co jest lodowisko w Majdanie. Ale jestem za stary, żeby się uczyć.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  krzyś

  Oczywiście Przedbórz- Leszcze- Niwiska też zapomniane przez szanownych radnych dbających tylko o własną kieszeń. Dzwoniąc do Zarządu Dróg Powiatowych słyszymy w słuchawce "jak jest zima to musi być ślisko"

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  mieszkaniec

  nareszcie ktoś to zauważył a najlepsze jest to że wójt gminy Raniżów codziennie jezdzi tą drogą z Woli do Raniżowa i reakcja zerowa na sesji alkohaol najważniejszy a nie bezpieczeństwo mieszkanców