Reklama

Slalom między kupami

Opublikowano:
Autor:

Slalom między kupami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - To się nie mieści w głowie. Dlaczego właściciele nie sprzątają po swoich psach? Chodniki są dla pieszych, a nie po to, żeby mogły się na nich załatwiać psy! - nie kryła oburzenia mieszkanka miasta.

Od pewnego czasu docierają do nas sygnały kolbuszowian, którzy skarżą się na stan chodników w mieście. Nie chodzi jednak o to, że deptaki są krzywe, sypią się czy zrobiły się w nich wyrwy. Tym razem winne są psie kupy.

Slalomem do chodniku
- Na chodniku przy ulicy Obrońców Pokoju co tydzień pojawia się nowa dostawa psich kup. Powoli już tracę cierpliwość. Człowiek musi cały czas patrzeć pod nogi, żeby dosłownie nie wdepnąć w kupę. Rozumiem, że zrobiło się cieplej, właściciele chodzą ze swoimi zwierzakami na spacery, ale dlaczego za nimi nie sprzątają? Ciekawe, jakby tak u nich na podwórku leżały takie psie miny, to, czy też by ich nie posprzątali? - pytał mężczyzna, który zadzwonił do nas w środę (22 marca). W podobnym tonie wypowiadała się inna mieszkanka miasta. - To się nie mieści w głowie. Chodniki są dla pieszych, a nie po to, żeby się mogły na nich załatwiać psy. Ja tu nie winię zwierząt, ale czy nie ma jakiegoś sposobu, żeby ukarać ich właścicieli? - pytała kobieta.

Więcej w 13 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE