Reklama

Skutki poniedziałkowej nawałnicy

Opublikowano:
Autor:

Skutki poniedziałkowej nawałnicy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek, 29 lipca, nad powiatem kolbuszowskim przeszły gwałtowne burze, którym towarzyszył silny wiatr. Jak informują strażacy, najwięcej szkód wyrządziły w gminie Raniżów.

Około godz. 14.20 straż pożarna została wezwana na ul. Maziarską w Wilczej Woli, gdzie zapalił się dom W momencie przyjazdu strażaków na miejsce paliło się poddasze drewniano-murowanego budynku  w całej objętości. W wyniku pożaru spaleniu uległ w całości dach domu, strop drewniany i podwieszane sufity. Na miejscu interweniowało sześć zastępów straży pożarnej w liczbie 26 strażaków.

Niemal w tym samym czasie (godz. 14.30) strażacy interweniowali w Mazurach, gdzie oderwaniu uległo poszycie dachu budynku gospodarczego.

Godzinę później (15.30)  strażacy pracowali w Woli Raniżowskiej, gdzie z dachu budynku gospodarczego zerwane zostały płyty eternitu.

Kolejna interwencja miała miejsce o godz. 16.50 w Dzikowcu na ul. ks. Sudoła. Tam, nad budynkiem mieszkalnym zwisał naderwany konar. Podobne zdarzenie miało miejsce o godz. 17.40 w Mazurach, gdzie nad budynkiem mieszkalnym nachyliło się drzewo.

O godz. 20 zapalił się natomiast budynek gospodarczy w Woli Raniżowskiej. Spaleniu uległa część więźby dachowej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE