Reklama

Skrót trafił do sądu

Opublikowano:
Autor:

Skrót trafił do sądu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przez lata mieszkańcy rejonu ulicy Krakowskiej dostawali się na ulicę Obrońców Pokoju skrótem. W tej chwili utrudnia to im ogrodzenie. - Czy gmina podejmowała jakieś próby wyprostowania tego? - dopytywał Krzysztof Wójcicki, przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2.

Mowa tu o drodze, która przebiegała obok budynku dawnej gazowni. Ze skrótu korzystali zarówno dorośli, którzy w szybki sposób dostawali się do centrum miasta, jak i uczniowie Zespołu Szkół nr 2. - Tam zawsze była taka droga, którą dzieci chodziły do szkoły, a teraz ktoś ją zagrodził siatką. Rowerem nie da się przejechać, może małe dziecko się prześlizgnie w tej szparze. Rozumiem, że tam jest jakiś spór własnościowy – mówił na ostatniej sesji rady miejskiej (29 września) Krzysztof Wójcicki.

Więcej w 43 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE