Reklama

Skatepark w Cmolasie?

Opublikowano:
Autor:

Skatepark w Cmolasie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 1,2 mln zł ma kosztować budowa boiska wielofunkcyjnego w Trzęsówce i rozbudowa placu zabaw w Cmolasie. Obiekty mają być gotowe na 1 września 2018 roku.

Ostatnie lata pokazują, że samorząd zdecydowanie stawia na sport. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, tuż obok Szkoły Podstawowej w Ostrowach Tuszowskich, powstało boisko wielofunkcyjne i mini siłownia, a gmina już teraz stara się o podobną inwestycję w kolejnej miejscowości.

Nożna, ręczna, bieżnia
Boisko szkolne wielofunkcyjne za nieco ponad rok ma być oddane do użytku w Trzęsówce. Będzie to boisko o nawierzchni tartanowej, przystosowane do gry w piłkę ręczną i siatkówkę. Poza tym pojawi się też boisko do piłki nożnej, powstanie 60-metrowa bieżnia i skocznia w dal. - Kosztorys tego zadania to około 740 tys. zł. Zobaczymy, co wyjdzie po przetargu – zaznacza wójt Eugeniusz Galek.

Więcej w 15 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE