Reklama

Skarga na wszelki wypadek

Opublikowano: czw, 7 lip 2016 10:04
Autor:

Skarga na wszelki wypadek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jedna z mieszkanek Niwisk złożyła skargę na przypuszczalną działalność wójt Elżbiety Wróbel. Jak uważa, kobieta wójt zamierza modernizować drogę biegnącą przez jej prywatne działki. W razie czego niwiszczanka już złożyła protest.

Jak tłumaczyła na sesji Elżbieta Wróbel, wójt Niwisk, remont dotyczyłby ok. 400 m fragmentu drogi. O tym, że ma być on zmodernizowany, zadecydowali mieszkańcy na zebraniu sołeckim, przeznaczając na ten cel ponad 10 tys. zł z funduszu sołeckiego. Gmina dołożyła do inwestycji drugie 10 tys. zł. Za te pieniądze ma zostać wykonane utwardzenie fragmentu traktu.

Więcej w Korso nr 27/06.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.