Reklama

Silne wiatry dały się w ostatnich dniach we znaki mieszkańcom naszego powiatu. Strażacy w ciągu trzech dni wyjeżdżali na pomoc aż 14 razy

Opublikowano:
Autor:

Silne wiatry dały się w ostatnich dniach we znaki mieszkańcom naszego powiatu. Strażacy w ciągu trzech dni wyjeżdżali na pomoc aż 14 razy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od soboty, 22 września, do poniedziałku, 24 września, strażacy interweniowali w sumie 14 razy.

Jak informuje Marcin Wieczerzak, oficer prasowy kolbuszowskiej straży pożarnej, w wyniku silnych wiatrów drzewa powaliły się: na drodze krajowej w Widełce, w Raniżowie, Siedlance, Kosowach, Zapolu, Zarębkach, Mechowcu, Bukowcu, Hucie Przedborskiej oraz trzykrotnie w Kolbuszowej.

- Strażacy interweniowali także w Hucie Przedborskiej, gdzie przewrócił się baner reklamowy. Mundurowi pracowali też przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej, gdzie drzewo powaliło się na sąsiednią posesję, w wyniku czego uszkodziło ogrodzenie i budynek gospodarczy - wyjaśnia przedstawiciel kolbuszowskiej straży.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE