Reklama

Setką przez wieś

Opublikowano:
Autor:

Setką przez wieś  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzy miesiące bez prawa jazdy pozostaną dwaj kierowcy, którym wczoraj (14 lipca) kolbuszowscy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania.

Jak informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa, wczoraj rano w Raniżowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. 31-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego jechał z prędkością 103 km/h w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Inny patrol pracujący po południu w Ostrowach Tuszowskich zarejestrował prędkość, z jaką jechał kierowca audi. Miernik pokazał przekroczenie prędkości o 54 km/h w obszarze zabudowanym. - Zgodnie z obowiązującymi przepisami 35-letni mieszkaniec Lublina również stracił prawo jazdy na trzy najbliższe miesiące - informuje rzecznik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE