Reklama

Samorząd przymierza się do remontu stadionu w Raniżowie. Jakie dokładnie zmiany są przewidziane w projekcie?

Opublikowano:
Autor:

Samorząd przymierza się do remontu stadionu w Raniżowie. Jakie dokładnie zmiany są przewidziane w projekcie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Początkiem sierpnia gmina Raniżów ogłosiła zapytanie ofertowe na wykonanie dokumentacji projektowej dwóch zadań.

Pierwsze z nich, pod nazwą. "Przebudowa obiektu publicznego stadionu sportowego wraz z nadaniem nowych funkcji społecznych w Raniżowie", będzie obejmowało drenaż wraz z nawodnieniem płyty boiska, modernizację płyty boiska z trawy naturalnej oraz modernizację bieżni. Na nowo mają zostać wykonane także trybuny z zadaszeniem.

W ramach prac nowy wygląd ma zyskać także boisko do gry w koszykówkę, które powstanie na utwardzonej powierzchni.

Drugie z zadań zostanie zrealizowane w Woli Raniżowskiej, na działce znajdującej się obok Świetlicy Wiejskiej. W ramach prac utwardzony ma zostać plac integracyjny z miejscem rekreacji dla rodzin z dziećmi.

Spośród pięciu firm, które złożyły swoje oferty na wykonanie projektów tych dwóch zadań, najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Landar Projets ( 44 481, 02 zł brutto).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE