Reklama

Sąd Rejonowy w Kolbuszowej włączył się w akcję "Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem"

Opublikowano: wt, 19 lut 2019 14:15
Autor:

Sąd Rejonowy w Kolbuszowej włączył się w akcję "Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zostały ustalone dyżury pełnione przez kuratorów.

Podobnie jak w latach ubiegłych zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych. W ramach tej akcji wyznaczone zostały godziny pełnienia dyżurów.

Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na ten temat (www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl).

W budynku Sądu Rejonowego w Kolbuszowej przy ul. Tyszkiewiczów 4 będzie można skonsultować się z zawodowymi kuratorami. Takie dyżury pełnione będą do 24 lutego, w pokojach nr 215 i 217 na II piętrze budynku.

Dyżury w Sądzie Rejonowym w Kolbuszowej:
poniedziałek: od 8:00 do 16:00
wtorek: od 7:30 do 15:30
środa: od 7:30 do 15:30
czwartek: od 7:30 do 15:30
piątek: od 7:30 do 15:30

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.